Sayfalar

Arşiv

Sempozyum Katılım Ücreti Hesap Bilgileri

İlki 2014 yılında İstanbul’da düzenlenmiş olan ve her yıl Ekim ayında düzenlenen Uluslararası Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Sempozyumu, uluslararası katılımcı sayısı ve yayın kriterleriyle akademik ve bilimsel değerlendirmelerde gerekli kriterleri yerine getiren uluslararası bir etkinliktir.

Sempozyum katılım ücreti 300 TL’dir.
Azerbaycan’dan katılacaklar için katılım ücreti 50 Manattır.

Katılımcıların sempozyum katılım ücretini açıklama bölümüne “VI. ULUSLARARASI ÇOCUK VE GENÇLİK EDEBİYATI SEMPOZYUMU KATILIM BEDELİ” yazdırarak aşağıdaki hesaba yatırmaları rica olunur.

  • Birden fazla katılımcı tarafından sunulacak bildirilerde her katılımcı için ayrı katılım ücreti yatırılacaktır. Havalelerde her katılımcının kendi adının yazılması gerekmektedir.
  • Birden fazla bildiri sunacak katılımcıların her bildiri için ayrı katılım ücreti yatırmaları gerekmektedir. Birden fazla bildiri gönderen katılımcıların havalelerinde “1. Bildiri – 2. Bildiri” şeklinde bir ibare veya bildiri başlığının yazılması gerekmektedir.

Sempozyum Ücreti Hesap Bilgileri:
Derneğimize ait banka hesap numarası:

Vakıflar Bankası Maltepe Şubesi
Şube Kodu: 278
Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Yazarları Derneği
IBAN: TR910001500158007302728276
Hesap No: 00158007302728276

Azerbaycan’dan katılacak katılımcılar, havale bedeli ödememek için, isterlerse katılım ücretini derneğimizin Azerbaycan temsilcisi Sayın Merziyye Necefova’ya iletebilirler.