Sayfalar

Arşiv

Sıkça Sorulan Sorular

1. Sempozyum için gönderdiğim özetin konusu ve ana teması değişmeden içeriğinde bazı değişiklikler yapmak istiyorum, bu mümkün müdür?
Bildiri Özetlerinin Son Teslim Tarihine kadar özetinizin yeniden düzenlenmiş biçimini bize iletebilirsiniz.
Göndereceğiniz özetin Türkçe ve İngilizce biçiminin aynı Word dosyasında ve ilan ettiğimiz standartlarda olmasına dikkat ediniz.

2. Sempozyum yapılırken kullanılacak telekonferans/online internetten erişim sistemi ne olacak ve sisteme nasıl giriş yapacağız?
Sempozyuma bildiri gönderen katılımcıların ülkelerinde en yaygın kullanılan erişim sistemi belirlenerek en uygun sistem kullanılacaktır. Sistemle ilgili bilgiler ve erişim yöntemi tüm katılımcılara önceden bildirilecek ve gerekli link ve şifreler gönderilecektir.

3. Fotoğraf taraması:
Sempozyum kitabının sonunda katılımcıların fotoğraflarıyla birlikte biyografilerini yayınlamayı düşünüyoruz. Bu nedenle baskıda iyi sonuç alınabilecek yüksek çözünürlükte bir adet vesikalık fotoğrafınızı en kısa sürede gönderiniz.

4. Öz geçmişinizin yazım biçimi:
Sempozyum kitabının sonunda katılımcıların biyografilerini yayınlamayı düşünüyoruz. Bu nedenle katılım formunda ilgili bölüme öz geçmişinizi basılmasını istediğiniz biçimde yazarak gönderiniz.

YAZARLAR

Son Yorumlar